Gazeteciler Eş Başkan Yılmaz’ın Misafiri Oldu

Gazeteciler Eş Başkan Yılmaz’ın Misafiri Oldu
rnKızıltepe Belediyesi’nin stratejik plan hazırlıkları toplantısına katılan Kızıltepe Gazeteciler Derneği yönetim kurulu ve üyeleri, Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’ın misafiri oldu.07.08.2019 00:00

rnrn

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen mahalli idarelerrngenel seçiminin ardından, Kızıltepe halkına yeni dönemde etkin ve verimlirnhizmet sunabilmek amacıyla başlatılan '2020-2024 Stratejik Planı' hazırlıkrnçalışmalarının toplantıları devam ediyor. Kızıltepe Belediyesi’ninrn'Belediyelerde Stratejik Planlama ve 2020-2024 Stratejik Plan Hazırlıkları”rnkonulu toplantıları kapsamında Kızıltepe’deki gazetecilerle bir toplantırngerçekleştirildi. Kızıltepe Belediyesi Hizmet Binası'nda gerçekleşenrntoplantıda; Kızıltepe’nin önümüzdeki beş yıllık dönemini oluşturacak olanrnçalışmalar kapsamında belediyelerde stratejik planlamanın önemi, hazırlıkrnsüreci, durum analizi, geleceğe bakış, izleme ve değerlendirme süreçlerindenrnoluşan konu başlıkları sunum eşliğinde anlatıldı.

rnrn

Bilgilendirme toplantısından sonra Kızıltepe GazetecilerrnDerneği Başkanı Faraç Çobanoğlu, Başkan Yardımcısı İsmail Aydoğan, YönetimrnKurulu Üyeleri İbrahim Aydoğan, Halit Solhan, Selman Güneş ve Adnan Koçhan,rnKızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz’ın misafiri oldu. Eş BaşkanrnYılmaz, gazetecileri makamında karşılayarak, gazetecilerle hasbihal etti.rnGazeteciler ve Eş Başkan Yılmaz, kentin sorunları üzerine sohbet ederek,rnçalışmalar hakkında bilgi verildi.

rnrn

Gazeteciler, Kurban Bayramından sonra Eş Başkan Yılmaz’ırndernekte konuk etmek istediklerini ifade etti. Eş Başkan Yılmaz da, davetirnkabul ederek, katılım göstereceklerini söyledi. Görüşme karşılıklı temennilerden sonra sona erdi.
Etiketler: kızıltepe belediye

Diğer YEREL SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.