Vefat eden kardeşlerin cenazeleri Uçakla Geliyor

Vefat eden kardeşlerin cenazeleri Uçakla Geliyor
Kızıltepe'de katıldıkları kuzenlerin taziyesinin ardından ikamet ettikleri Antalya'ya doğru giderken yolda geçirdikleri feci kazada yaşamını yitiren Tuncer Ailesine mensup 4 kardeşin cenazesi toprağa verilmek üzere Mardin'e getiriliyor.26.09.2019 10:10


Antalya'nın Akseki ilçesinde meydana gelen trafik kazasında vefat eden 4 kardeşin cenazeleri Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde defnedilmek üzere uçakla Mardin'e getiriliyor.

Önceki gün vefat eden kuzenlerinin cenazesine katılıp taziyede bulunmak üzere restoran işçisi olarak çalıştıkları Antalya'nın Kemer ilçesinden kiralık araçla geldikleri Mardin'den Antalya'ya geri dönerken Akseki ilçesi yakınlarında karıştıkları kazada vefat eden Mahsun Tuncer ile kardeşleri Mecit Tuncer, Ali Tuncer ve Bişer Tuncer'in cenazeleri İstanbul'dan aktarmalı olarak Mardin'e getiriliyor.

Kazada vefat eden Tuncer Ailesi'ne mensup 4 kardeşin cenazeleri akşam saatlerinde Akseki Devlet Hastanesi'nden alınarak Antalya Havalimanı'na getirildi. Kargo uçağıyla Antalya'dan İstanbul'a nakledilen cenazeler, sabah saatlerinde İstanbul'dan tarifeli uçakla Mardin'e gönderileceği öğrenildi. Sabah 8:30'da Mardin Havalimanı'nda olacak olan cenazeler buradan alınarak Kızıltepe'ye bağlı Arıklı (Mustafamêlik) köyü'nde defnedilecek.

Vefat haberleri ile Mardin'i adeta yasa boğan Tuncer kardeşlerden üç'ünün evli olduğu birinin ise bekar olduğu öğrenilirken kardeşlerden ikisinin restoran işçisi, birinin konfeksiyon işçisi diğer kardeşin ise bir otelde işçi olarak çalıştığı kaydedildi.

Mardin Life Ailesi olarak; vefat eden 4 kardeşe Allah'tan rahmet, acılı Tuncer Ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.Etiketler: kızıltepe

Diğer SOSYAL YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.