Mardinli iş adamından bin 500 aileye erzak yardımı

Mardinli iş adamından bin 500 aileye erzak yardımı
Mardinli hayırsever işadamı Artukbey CEO'su Tacettin Yertüm tarafından bin 500 aileye gıda yardımı yapıldı.16.05.2020 02:22


 


 

Mardinli hayırsever işadamı Tacettin Yertüm, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiye" kampanyasına destek vermenin yanında Mardinli hemşerileri için de bin 500 koli gıda yardımında bulundu.

 

Bu zor günlerde ihtiyaç sahibi Mardinli vatandaşların yanında olduklarını belirten iş adamı Yertüm “Firma olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar halkımızın ve üreticimizin yanında olduk. Bu günde dayanışmanın önemini sorumluluk gereği hissediyoruz. Küresel sorun haline gelmiş olan korana virüs belasından tez zamanda ülkemizin kurtulmasını diliyoruz. Bu zorlu süreçte yardım ihtiyacı olan vatandaşlarımıza hijyen kuralları içerisinde gönüllülerimiz ve muhtarlar arayıcılığı ile yardımlarımızı ilettik.”dedi.

 

Artukbey tarafından sağlanan yardımları dağıtan gönüllüler de "Değerli işadamımıza tüm Mardin halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz. Rabbim böyle hayırsever insanlarımızı başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullandı.

 


Etiketler: Mardin

Diğer SOSYAL YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.