Kızıltepe Belediyesinden Hoş Geldin Bebek Ziyaretleri

Kızıltepe Belediyesinden Hoş Geldin Bebek Ziyaretleri
Kızıltepe Belediyesi Yeni doğum yapan annelere Hoş Geldin Bebek Ziyaretleri Covid-19 Önlemleri Kapsamında Devam Ediyor. 18.11.2020 17:21

 

 

Mardin Kızıltepe ilçesinde Pandemi öncesinde, Kızıltepe Devlet Hastanesinde yeni doğan bebekleri ve ailelerini ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında ilçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın Eşi Dilek Çam ile beraberindeki Kızıltepe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmeti Müdürlüğüne bağlı görevliler ile ziyaret ederek çeşitli hediyeler veriyordu.

 

‘Hoş Geldin Bebek’ projesi, Korona virüs KOVİD-19 tedbirleri kapsamında yeni doğan bebek ve ailelerine ziyaretler kontrollü bir şekilde belediye ekipleri tarafından yapılmaya devam ediliyor. 

 

Kızıltepe Belediye ekipleri, İlçe Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın bebekler için hazırlattığı ‘Hoş Geldin Bebek’ setiyle birlikte aileler evlerinde ziyaret ediyor. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilen ziyaretlerde, Kaymakam/Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam ve Eşi Dilek Çam’ın selamı ile hayırlı olması dileği ailelere iletiliyor.

 

‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında ziyaret edilen aileler, Projeden duydukları memnuniyetleri ileterek Kaymakam/Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam ve Eşi Dilek Çam’a teşekkür ediyor.

 Etiketler: kızıltepe

Diğer SOSYAL YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.