Kızıltepe’de şehitler için mevlit okutuldu.

Kızıltepe’de şehitler için mevlit okutuldu.
Mardin Kızıltepe’de Şehit Özel Harekat Şube Müdürü ve 4’üncü Sınıf Emniyet Müdürü Tufan Kansuva ve Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Acar ile Şehit güvenlik kurucuları için Mevlid-i Şerif okutuldu. 24.09.2019 13:44


 

Kızıltepe Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kızıltepe Yeni Kent Mahallesi TOKİ Camii’nde geçtiğimiz günlerde Ömerli kırsalında girdikleri çatışmada şehit olan Özel Harekat Şube Müdürü ve 4’üncü Sınıf Emniyet Müdürü Tufan Kansuva, Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Acar, Güvenlik Korucuları Abdullatif Ekmen ve Enver Başçı için Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

 

Mevlit etkinliğinde Kızıltepe İlçe Müftüsü Mahsum Taşçı, İlçe Vaizi Kemal Kahraman ve mevlüthanlar Mevlid-i Şerif okudundu, ilahiler söylendi, gazi ve şehit güvenlik güçleri için dualar edildi ve tekbirler getirildi. Mevlit programına; Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, Başsavcısı Mehmet Karabulut, 4 Hudut Komutanı Albay Atila Terzioğlu, Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İlçe Emniyet Müdürü Emin Yıldırım, AK Parti ilçe başkanı M.Aydın Yücedağ, kurum müdürleri, Sivil toplum kuruluşu üyeleri, güvenlik güçleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Etiketler: kızıltepe

Diğer SOSYAL YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.