Kızıltepe’de iş yerleri dezenfekte ediliyor

Kızıltepe’de iş yerleri dezenfekte ediliyor
Kızıltepe Belediyesi, Korona virüs tedbirleri kapsamında esnafların iş yerlerinde dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 22.05.2020 01:08

 

 

Mardin Kızıltepe ilçesinde yeni tip Corona virus Covid-19 salgınına karşı cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmalarının yanı sıra esnafın işyerlerinde de dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kızıltepe’de Corona salgınından korunmak amacıyla temizlik çalışmaları ve cadde kaldırımların köpüklü-ilaçlı tazyikli suyla yıkanma çalışmalarıyla birlikte Mardin Büyükşehir Belediyesi Sağlık daire başkanlığına bağlı Kızıltepe Belediyesi ilaçlama birimi Cadde ve sokak ve işyerlerinde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kızıltepe Kaymakamlığı ile Kızıltepe Belediyesi işbirliğiyle başlatılan dezenfekte çalışmaları çeşitli meslek gruplarından oluşan işyerlerinde de dev esnaf ücretsiz maske dağıtımı Cumhuriyet meydm ediyor. Resmi kamu-kurum ve kuruluşlarına ait hizmet binaları ile kamuya açık mesleklere ait işyerlerinde ki esnaf ve müşterilerin gönül rahatlığı ile işlerini ve alış-verişini yapması amacıyla yürütülen dezenfekte çalışmaları bir çok meslek gruplarını kapsamakta.

 

Kızıltepe Belediyesi ilaçlama biriminin dezenfekte çalışmalarının ilçe genelinde açık ve kapalı alanlarda süreceği belirtildi.

 Etiketler: kızıltepe belediye

Diğer SOSYAL YAŞAM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.