KILIÇ, KIZILAY’IN ÇAĞRISINA SESSİZ KALMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

KILIÇ, KIZILAY’IN ÇAĞRISINA SESSİZ KALMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Türk Kızılay Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Dr. Naif Yılmaz’ın çağrısını geri çevirmeyerek AK Parti Mardin İl Teşkilatlarıyla birlikte kan bağışında bulundu. 16.05.2020 02:36

 

 

Covid-19 nedeniyle azalan kan stoklarını tekrar canlı tutmak amacıyla Twitter hesabından AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’a çağrıda bulunan Türk Kızılay Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Dr. Naif Yılmaz’ın çağrısını geri çevirmeyen AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin İl, ilçe, kadın ve gençlik kolları teşkilatlarından oluşan heyet eşliğinde kan bağışında bulundular.

 

Amaçlarının bu zor süreçte kan bağışına daha çok destekte bulunmak olduğunu dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır, söylemi doğrultusunda topluma örnek teşkil edecek şekilde sadece il yönetimi olarak değil ilçe, gençlik ve kadın kollarımızı da harekete geçirerek kan bağışında bulunduk. Çünkü Kızılay’ın bu çağrısına sessiz kalmamız söz konusu bile olamazdı. Her bir kan bağışının 3 hayat kurtardığına dikkat çekerek kan verebilecek durumda olan herkesi Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet ediyorum”.

 

Ayrıca Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Twitter hesabından kan bağışı için kendisine çağrıda bulunan AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’ın bu çağrısına sessiz kalmayarak kan bağışında bulunacaklarını belirtti.

 


Etiketler: ak parti Faruk Kılıç

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.