Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne Çetinkaya Atandı.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne Çetinkaya Atandı.
İçişleri Bakanlığı İl Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Mardin il Emniyet Müdürü Hasan Onar’ın Balıkesir'e atanmasıyla Mardin il Emniyet müdürlüğü görevine Muğla il emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya atandı. 24.09.2019 13:48


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesiyle il müdürü değişen 47 il arasında bulunan Mardin’e Muğla il emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya atandı.

3 yıldır Mardin Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Hasan Onar’ın Balıkesir il emniyet müdürlüğüne atanmasıyla yerine atanan Muğla il emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya daha önce yurt içi ve yurt dışında çeşitli görevlerde bulundu.

 

Hakan Çetinkaya Kimdir:

1969 yılında Ankara'da doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini aynı ilde tamamladıktan sonra 1990 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Daha sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Erzurum Emniyet Müdürlüğü, TEM Daire Başkanlığı, Hukuk Müşavirliği ve Malatya PMYO Müdürlüğü kadrolarında muhtelif rütbelerde görev yaptı.

05.03.2015 tarihinde yayınlanan karaname ile Muğla İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Hakan Çetinkaya son kararname ile Mardin il Emniyet müdürlüğü görevine atandı.

Değişik tarihlerde Ülkemizi ve Emniyet teşkilatını temsilen iki buçuk yıl yurtdışında görev yapan Çetinkaya Evli ve iki çocuk babasıdır


Etiketler: mardin

Diğer GÜVENLİK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.