Sinanoğlu`nun Derik ve Mazıdağı Ziyareti

Sinanoğlu`nun Derik ve Mazıdağı Ziyareti
Mardin’de AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını ilan eden İşadamı Ali Sinanoğlu ilçe ziyaretlerini sürdürürken,parti ilçe teşkilatı,ilçe yöneticileri ve vatandaşlarla da tanışıyor, büyükşehir belediye başkanlığından beklentilerini birinci ağızdan dinliyor.07.10.2013 11:32

AK Parti’den Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı İşadamı Ali Sinanoğlu İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor

Mardin’de AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını ilan eden İşadamı Ali Sinanoğlu ilçe ziyaretlerini sürdürürken,parti ilçe teşkilatı,ilçe yöneticileri ve vatandaşlarla da tanışıyor, büyükşehir belediye başkanlığından beklentilerini birinci ağızdan dinliyor.
Mazıdağı AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Kaya ve Mazıdağıspor kulüp Başkanı Mehmet Tur ile sohbet etti. Mazıdağıspor Kulüp Başkanı Mehmet Tur, sporcuların hala toprak sahada top koşturduklarını, amatör takımlara hiç bir desteğin olmadığını, Mazıdağı ilçesinde vatandaşının altyapı eksikliğinden şikayetçi olduğunu, ilçe halkının GAP projesinden yararlanamadığını söyledi.

AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Kaya ise Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ali Sinanoğlu’nun Mazıdağı ilçe ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dişle getirdi.Kaya “Mazıdağı, Mardin’de ilçeler arasında yatırım ve hizmetlerden en geri kalmış ilçelerden biri.Etibank fosfat tesislerinden çıkan fosfatların yerinde işlenip değerlendirilmesi durumunda ilçenin gelişmişlik düzeyi yükselecek,istihdam artacak” dedi
Mazıdağı İlçe Kaymakamı Fırat Çelik’i makamında ziyaret eden Sinanoğlu,ilçe kaymakamı ile ilçenin temel sorunları üzerinde konuştuklarını söyledi. Sinanoğlu ” Mazıdağı ilçe ziyaretimiz son derece yayarlı geçti. Vatandaşın, ve ilçenin temel sorunlarını yerinde görüyoruz.İlçe teşkilatları ve ilçe yöneticileriyle oldukça anlamlı ve faydalı diyaloglarımız oluyor.Hizmet verilmesi durumunda zaman kaybı yaşamadan sorunların çözülmesinde bu ziyaretlerimiz yararlı olacaktır” şeklinde konuştu.
.

Sinanoğlu Derik ilçesini ziyaret etti

Mardin’de AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan İşadamı Ali Sinanoğlu Derik İlçesini ziyaret etti. Derik İlçe Kaymakamı Ahmet Demirciyi makamında nezaket ziyaretinde bulunan Sinanoğlu,siyasete yabancı olmadığını,siyasetle uğraşan bir aileden geldiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Ali Sinanoğlu, Derik AK Parti ilçe Başkanı Ali Osman Tutal’ı da ziyaret ederek,hedef ve projelerini anlattı. AK Parti İlçe Başkanı Ali Osman Tutal, Sinanoğlu’nu çok sıcak ve samimi bulduklarını, bireycilikten kurtulup birlikteliğe yönelmek istediklerini ve Mardin’i hep birlikte kalkındırmayı amaçladıklarını söyledi. Ali Osman Tutal “Mardin’i hep beraber top yekun kalkındırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.Biz Ali Sinanoğlu’nu samimi ve sıcak bulduk. Genç olması ayrı bir önemli konu. Partimiz adaylığını onaylarsa canla başla çalışacağız” dedi.

Derik İlçe ziyaretinin heyecan verici olduğunu ifade eden Ali Sinanoğlu “İlçe başkan ve teşkilatı bizi kalabalık bir ekiple karşıladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hizmet etme şansı tanınırsa ilçeler arası hizmet farkını ortadan kaldıracağız. İlk defa Türkiye’de bir Kürt sorununa çözüm bulmaya çalışan,sosyal devlet şemsiye altına herkesi alan bir başbakanın partisinden aday olduğum için çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Sinanoğlu gezi ve ziyaretlerini sürdürmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

 


Etiketler: Ali Sinanoğlu - Ali Osman Tutal

Diğer İÇ SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.