Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı 16-19 Nisan'da açılacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı 16-19 Nisan'da açılacak.
Mardin’de ilki geçen yıl düzenlenen Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın ikincisi bu yıl 16-19 Nisan tarihleri arasında açılacak. 25.02.2015 22:5016-19 Nisan tarihleri arasından Mardin’de düzenlenmesi planlanan MAGROTEX Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili olarak basına tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya Mardin Vali Yardımcısı Ali İkram Tuna, Artuklu Kaymakamı Soner Karataşoğlu, meslek odaları başkanları ve Zümrüt Fuarcılık yetkilileri katıldı.

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenecek olan MAGROTEX Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda bu yıl yerli ve yabancı 200’ün üzerinde firma ve 100 binin üzerinde ziyaretçinin katılması hedefleniyor.

 

Mova Park Fuar alanında açılacak olan MAGROTEX Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda; Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Gıda ve Gıda Makinaları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidancılık, Arıcılık, Kümes ve hayvancılık, Besicilik, Organik Tarım; Gübre­leme, ilaçlama vb. alanlarda tarımla ilgili her türlü teknolojik yenilikler ve gelişmeler sergilenecek.

 

İlki geçen yıl yapılan ve 15 bin metrekarelik bir alana kurulan MAGROTEX Fuarına 125 firma katılmış ve 83 bin kişi ziyaretçi fuarı gezmişti. Bu yıl yapılacak MAGROTEX’ 15 Mardin Tarım Fuarı’na Türkiye’nin birçok ilinden firma katılması bekleniyor.Etiketler: Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti

Diğer İÇ SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.