Erdem: Hedef Mardin’de iş potansiyelini yükseltmek

Erdem: Hedef Mardin’de iş potansiyelini yükseltmek
rnAk Parti Mardin Milletvekili aday adayı Ahmet Serdar Erdem Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.25.02.2015 09:33


 

Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı Ahmet Serdar Erdem Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

 

AK Parti’den Mardin Milletvekili aday adayı olan işadamı Ahmet Serdar Erdem Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Erdem Cemiyet ziyaretinde başkan Mehmet Halit Solhan ile yönetim kurulu üyelerine Cemiyet’in hayırlı olması temennisinde bulunup çalışmalarında başarılar diledi. Kendilerini ziyaret eden Milletvekili aday adayı ve işadamı Erdem’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Cemiyet başkanı Solhan, kendisine teşekkür ederek adaylığını tebrik etti.

 

Ak Partinin Bölge ve ülkenin kalkınması, kalıcı Demokrasi ve barış için bir şans olduğunu belirten AK Parti’den Mardin Milletvekili aday adayı olan işadamı Ahmet Serdar Erdem, Adaylığı ile ilgili olarak da, “ Mardin hak ettiği hizmet ve önemin çok gerisinde kalmış. Mardin’in hak ettiği yer ve konuma gelmesi için çaba sarf edip yatırım ve üretim noktasında gerekli girişimlerin yapılmasına katkı sunup ilimizin ilçelerimizin ekonomik büyüme ile istihdam alanlarının açılmasının temini için bu yola çıktım. Herkesin kendi dilini ve kültürünü yaşaması en doğal ve insani hakkıdır. Barış sürecinin başarıya ulaşması tüm ülkenin ve her kesimin faydasına olan bir durum.” ifadelerini kullanan Erdem Özgeçmişi ile ilgili olarak da;

Mardin’in Savur ilçesinde 01/05/1964 yılında doğdum. İlköğretim ve lise öğrenimimi Mardin’de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu’nu 1986 yılında tamamladım.

Üniversiteyi bitirip 1987 yılında Vatani görevimi yerine getirdim. Askerlik vazifemi yaptıktan sonra 1988 yılında ticarete atıldım. Aile büyüklerimizin GSM sektöründe olması sebebiyle bu sektörde İstanbul’da iki GSM mağazası açtım.

İstanbul’daki girişimlerimden sonra memleketim Mardin’ de de hem iş potansiyelini yükseltmek hem de Mardinli vatandaşlarıma iş imkanı sağlamak adına tarım ve inşaat sektörlerinde yatırımlarım halen aktif olarak devam etmekte.

Sosyal sorumluluk projesi olarak da MAREV (Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı) adına fahri olarak görev almaktayım.

Evli ve üç çocuk babasıyım.

 


Etiketler: Kızıltepe

Diğer İÇ SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.