Demirkaya Kulüp Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Demirkaya Kulüp Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Ak Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya Kızıltepe ilçesinde amatör spor kulüp temsilcileriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi. 02.12.2020 16:55

 

 

Milletvekili Demirkaya, Kızıltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği bünyesinde faaliyet yürüten İlçedeki Amatör Kulüplerin başkan ve temsilcileri ile bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinleyip çözümü için çaba sarf edeceğini söyledi.

 

Mardin Milletvekili Sayın Cengiz Demirkaya  ile Kızıltepe Öğretmen evinde gerçekleşen görüşmeye Barış Spor adına Hamit Karaca, Mardin Büyükşehir adına Sabahattin Derin, Kızıltepe Cevher Spor adına Veysi Altun, Kızıltepe Gençler birliği Spor adına Şükrü Kılınç, Kızıltepe 47 Spor adına Yusuf Işık ve Kızıltepe İdman Yurdu spor adına Abbas Ölmez Amatör Kulüplerin içinde bulunduğu Sıkıntı ve Sorunlar dile getirdiler.

 

Mardin Milletvekili Cengiz Demirkay toplantıya katılan kulüp Başkanları ile bire bir görüşerek kulüplerin sorun sıkıntılarını aldığı notlarla bu işin takipçisi olacağını ve Amatör  kulüplerimiz için her türlü fedekarlığın yapılması için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

Demirkaya, Takımların bir araya gelerek  kurdukları kulüpler Birliğine çok sevindiğini, Sporun içinden gelen biri olarak da ayrıca bu oluşumla çok mutlu olduğunu belirterek Kızıltepe’nin  böyle bir oluşuma ihtiyacı olduğunu ve bu oluşuma katkı sunan kulüp Başkanlarını canı gönülden tebrik ettiğini açıkladı.

 

Kızıltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği bünyesinde faaliyet yürüten İlçedeki Amatör Kulüplerin başkan ve temsilcileri de görüşme için kendilerine zaman ayıran ve sorunlarının çözümü konusunda iyi niyetinden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

 


Etiketler: Mardin

Diğer İÇ SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.