AKDAĞ, SİGORTA HAFTASINI KUTLADI

AKDAĞ, SİGORTA HAFTASINI KUTLADI
Finansal İnovasyon ve Sigortacılar Derneği (FİNSD) Sigorta Haftası’nı kutluyor. 15.10.2020 22:42

 

 

Finansal İnovasyon ve Sigortacılar Derneği  (FİNSD)Yönetim Kurulu  Başkanı  Mehmet  Yaser Akdağ  Sigorta Haftası ile ilgili bir mesaj yayımladı.

 

Akdağ;  Sigortacılık, ülke ekonomisinin sürekliliği ve vatandaşlarımızın kendilerini güvende hmesi için kritik bir fonksiyonu üstleniyor, FİNSD ailesi olarak tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir büyümeyi sağlama ve sigorta farkındalığını yükseltme hedefi için gayret gösteriyoruz.

Sürekli değişen finans koşulları küresel dünyada etkisini her alanda gösterirken en çok Sigortacı ve sigortalı üzerinde ki etkisi kaçınılmaz olmaktadır.  Sigortacılığın gelişimi ve sürekliliği açısından rahat çalışma imkânı ve gerekli şartların sağlanması gerekliliğini bilmekteyiz.

Sigorta bilincinin yaygınlaşması ve gelişimi için tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir büyümeyi sağlama ve sigorta farkındalığını yükseltme hedefi için tüm kurumların kolektif çalışması gerekliliğinin önem arz ettiği dönemden geçmekteyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle,  sigorta acenteleri başta olmak üzere, tüm iş âleminin ve sektörde görev yapan tüm paydaş ve çalışanların Sigorta Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

 


Etiketler: Mardin

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.