Kızıltepe’de Sınavda Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi

Kızıltepe’de Sınavda Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi
Kızıltepe ilçe genelinde online deneme sınavları sonucunda başarılı olan öğrenciler Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi. 28.01.2021 16:13

 

 

Kızıltepe ilçe genelinde 16.01.2021 tarihinde yapılan online deneme sınavında başarılı olan öğrenciler Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı salonunda pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenen törenle ödüllendirildi.

 

Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan ve Şube Müdürü Turgut Ertaş, Kızıltepe ilçemiz genelinde yapılan online deneme sonucunda başarılı olan Bahçelievler Ortaokulu öğrencisi Narin Deniz, Adnan Menderes ortaokulu öğrencisi Amed Güneş, Cumhuriyet Anaddolu Lisesi öğrencisi Fahriye Er, Vatan Ortaokulu öğrencisi Nazlıcan Taşkan’ı ödüllendirerek tebrik ettiler.

 

Törende eğitimin önemine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aslan, " Sevgili gençlerimize gösterdikleri üstün başarıdan dolayı, şehrimiz adına ülkemiz adına gelecekte edinecekleri mesleklerde ki başarılarının temelinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum. Pandemiden dolayı bu töreni kısıtlı yapıyoruz. Biz eğitime ve gençlerimize ne gerekiyorsa yapacağız. Başarıda katkısı olan tüm idareci ve öğretmenlerimizi de tebrik eder teşekkürlerimi sunarım. " ifadelerini kullandı.

 


Etiketler: kızıltepe

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.